вологість:
тиск:
вітер:
Наживалися на онкохворих: у Вінниці судитимуть групу ділків за розкрадання 5,6 мільйона на медичних тендерах
Цинічна схема у Вінницькій обласній лікарні: представник комерційної структури разом із уповноваженою з публічних закупівель закладу організували «перемогу» підконтрольних фірм у трьох тендерах. Вартість життєво необхідного обладнання для онкопацієнтів заздалегідь завищували, через що лікарня переплатила мільйони гривень з бюджету.
За даними слідства, організатор (представник фірми-постачальника) долучив до схеми уповноважену особу з публічних закупівель лікарні та двох пособників, які мали підконтрольні ФОПи.
Впродовж червня – грудня 2024 року уповноважена із закупівель за координації організатора створювала штучні умови для перемоги у трьох тендерах підконтрольних ФОПів. Вони в свою чергу постачали лікарні обладнання фірми, представником якої був організатор схеми.
В закупівельній документації вартість обладнання була заздалегідь завищена.
Це призвело до розтрати 5,6 млн грн бюджетних коштів закладу за вказаний період.
Учасникам злочинної групи повідомлено про підозру у розтраті чужого майна в особливо великих розмірах, вчинених організованою групою (ч. 5 ст. 191 КК України).
У підозрюваних проведено 13 санкціонованих обшуків, вилучено документи, техніку, інші речові докази.
Досудове розслідування здійснюють детективи ТУ БЕБ у Вінницькій області, оперативний супровід – СБУ.
Джерело: misto.vn.ua
Новини рубріки
На 6 днів в межах перехрестя вулиць Соборної і Театральної зміниться проїзд транспорту
25 червня 2026 р. 10:25
Як кіноклуб в м. Бар став одним із найкращих у мережі Docudays UA менш ніж за пів року
25 червня 2026 р. 10:17
У Вінниці впроваджують автоматизовану систему керування руху трамваїв. Фото
25 червня 2026 р. 10:08