Студенти ВДПУ вибороли «срібло» на Всеукраїнських студентських лігах із футзалу

25 червня 2026 р. 07:48

25 червня 2026 р. 07:48


Футзальна команда Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського стала віцечемпіоном першого сезону масштабного проєкту «Пліч-о-пліч». У напруженому фіналі, що проходив у Києві, доля золотих нагород вирішилася лише в серії пенальті.

Студенти ВДПУ вибороли «срібло» на Всеукраїнських студентських лігах із футзалу

Студенти ВДПУ вибороли «срібло» на Всеукраїнських студентських лігах із футзалу

Студенти ВДПУ вибороли «срібло» на Всеукраїнських студентських лігах із футзалу

Студенти ВДПУ вибороли «срібло» на Всеукраїнських студентських лігах із футзалу

Студенти ВДПУ вибороли «срібло» на Всеукраїнських студентських лігах із футзалу

Студенти ВДПУ вибороли «срібло» на Всеукраїнських студентських лігах із футзалу

На фінальному етапі змагань у Києві студенти Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського гідно представили нашу область.

У півфіналі наша команда здолала представників Дніпропетровщини з рахунком 1:0. А у вирішальному матчі проти команди Львівської області основний час завершився нічиєю – 1:1.

Переможця визначила серія пенальті, де цього разу сильнішою виявилася команда суперників.

Студенти ВДПУ вибороли «срібло» на Всеукраїнських студентських лігах із футзалу

Джерело: misto.vn.ua