вологість:
тиск:
вітер:
Студенти ВДПУ вибороли «срібло» на Всеукраїнських студентських лігах із футзалу
Футзальна команда Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського стала віцечемпіоном першого сезону масштабного проєкту «Пліч-о-пліч». У напруженому фіналі, що проходив у Києві, доля золотих нагород вирішилася лише в серії пенальті.
На фінальному етапі змагань у Києві студенти Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського гідно представили нашу область.
У півфіналі наша команда здолала представників Дніпропетровщини з рахунком 1:0. А у вирішальному матчі проти команди Львівської області основний час завершився нічиєю – 1:1.
Переможця визначила серія пенальті, де цього разу сильнішою виявилася команда суперників.
Джерело: misto.vn.ua
Новини рубріки
На 6 днів в межах перехрестя вулиць Соборної і Театральної зміниться проїзд транспорту
25 червня 2026 р. 10:25
Як кіноклуб в м. Бар став одним із найкращих у мережі Docudays UA менш ніж за пів року
25 червня 2026 р. 10:17
У Вінниці впроваджують автоматизовану систему керування руху трамваїв. Фото
25 червня 2026 р. 10:08