У Лука-Мелешківській громаді ліквідували наслідки ДТП, в якій загинули дві жінки

25 червня 2026 р. 08:40

25 червня 2026 р. 08:40


Неподалік від Вінниці рятувальники ліквідували наслідки смертельної ДТП, що сталася поблизу села Цвіжин Лука-Мелешківської громади. Аварія забрала життя двох жінок, ще двоє – зазнали травм.

Про ліквідацію наслідків ДТП повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.

Щоб деблокувати одну з постраждалих із понівеченого авто, бійцям ДСНС довелося застосовувати спецобладнання.

Видання «Новини Вінниці» повідомляло про цю аварію напередодні .

«Будьте уважними за кермом та суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху. Бережіть себе та своїх близьких», – попереджають рятувальники.

У Лука-Мелешківській громаді ліквідували наслідки ДТП, в якій загинули дві жінки

У Лука-Мелешківській громаді ліквідували наслідки ДТП, в якій загинули дві жінки

Джерело: news.vn.ua