Вінницькі правоохоронці викрили військового, який вимагав від підлеглого щомісячні хабарі

25 червня 2026 р. 12:50

25 червня 2026 р. 12:50


Гроші у розмірі від 12 до 20 тисяч грн чоловік отримував за "закриття очей" на самовільне залишення місця служби військовим. Загальна сума, яку привласнив зловмисник склали 200 тисяч грн. Тепер підозрюваному може загрожувати до 10 років ув'язнення.

Як повідомляють на сайті ГУНП Вінниччини, підозрюваний отримував від військовозобов'язаного постійні транші від 12 до 20 тисяч гривень за непритягнення його до відповідальності за самовільне залишення місця служби.

Відомо, що зловмисник обмежував підлеглого у праві на звільнення та відпустки, а також погрожував притягненням до кримінальної відповідальності у разі відмови платити. Посадовець вимагав щомісяця передавати йому виплати, які фактично становили повний дохід військовослужбовця. Йдеться про суму у 200 тисяч гривень.

"За оперативного супроводу співробітників Департаменту військової контррозвідки СБ України затримали фігуранта безпосередньо після вчинення кримінального правопорушення. Слідчі слідчого управління поліції Вінниччини за процесуального керівництва Вінницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону повідомили про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою з використанням службового становища (ч. 3 ст. 368 КК України). Санкція статті, інкримінованої посадовця, передбачає до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади та конфіскацією майна. Суд обрав йому запобіжний захід - тримання під вартою з правом внесення застави", - коментуют ьу поліції.


Фото: ГУНП Вінниччини

Вінницькі правоохоронці викрили військового, який вимагав від підлеглого щомісячні хабарі

Джерело: mistonadbugom.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua