вологість:
тиск:
вітер:
Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом смертельної аварії у Вінницькому районі
У аварії в Лака-Мелешківській громаді загинули двоє пасажирів позашляховика. Водійка та ще одна пасажирка отримали травми. У водійки відібрали зразки крові для проведення судово-токсикологічної експертизи.
Про це повідомили в ГУНП у Вінницькій області.
Нагадаємо, дорожньо-транспортна пригода сталася 24 червня близько 10:30 на польовій дорозі неподалік села Цвіжин Вінницького району.
За попередньою інформацією слідства, 48-річна водійка автомобіля Toyota, жителька села Вінницькі Хутори, не впоралася з керуванням та допустила з’їзд транспортного засобу в поле з подальшим перекиданням.
У водійки відібрали зразки крові для проведення судово-токсикологічної експертизи.
Транспортний засіб вилучили та помістили на арештмайданчик.
Джерело: news.vn.ua
Новини рубріки
На Вінниччині п'ятьох Захисників відзначили державними нагородами (посмертно)
25 червня 2026 р. 14:46