Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом смертельної аварії у Вінницькому районі

25 червня 2026 р. 14:02

25 червня 2026 р. 14:02


У аварії в Лака-Мелешківській громаді загинули двоє пасажирів позашляховика. Водійка та ще одна пасажирка отримали травми. У водійки відібрали зразки крові для проведення судово-токсикологічної експертизи.

Про це повідомили в ГУНП у Вінницькій області.

Нагадаємо, дорожньо-транспортна пригода сталася 24 червня близько 10:30 на польовій дорозі неподалік села Цвіжин Вінницького району.

За попередньою інформацією слідства, 48-річна водійка автомобіля Toyota, жителька села Вінницькі Хутори, не впоралася з керуванням та допустила з’їзд транспортного засобу в поле з подальшим перекиданням.

«Внаслідок аварії двоє пасажирів автомобіля — 48-річний чоловік та 40-річна жінка, жителі Вінниці — від отриманих травм загинули на місці події.

Водійка та ще одна пасажирка, 48-річна вінничанка, отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані» , – йдеться у повідомленні.

У водійки відібрали зразки крові для проведення судово-токсикологічної експертизи.

Транспортний засіб вилучили та помістили на арештмайданчик.

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом смертельної аварії у Вінницькому районі

Джерело: news.vn.ua