вологість:
тиск:
вітер:
Закупівлі обладнання для онкохворих: на Вінниччині викрили схему із збитками на понад 5 млн грн
Впродовж червня – грудня 2024 року відповідальна за закупівлі в установі особа створювала штучні умови для перемоги у трьох тендерах підконтрольних ФОПів. Це призвело до розтрати 5,6 млн грн бюджетних коштів закладу. За це підозрюваним загрожує від семи до дванадцяти років ув'язнення.
Як повідомили у Вінницькій обласній прокуратурі, організатором схеми слідство вважає представника фірми-постачальника медичного обладнання. До реалізації схеми, за версією правоохоронців, також були залучені уповноважена особа з публічних закупівель лікарні та двоє підприємців.
Упродовж червня-грудня 2024 року під час проведення трьох тендерів створювалися умови для перемоги підконтрольних ФОПів. Після цього вони постачали лікарні обладнання, а його вартість у закупівельній документації нібито була завищена заздалегідь.
У прокуратурі зазначають, що внаслідок таких дій медичному закладу було завдано збитків на суму 5,6 млн грн.
"Чотирьом учасникам схеми повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України — розтрата майна в особливо великих розмірах, вчинена організованою групою. Під час 13 санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили документи, комп’ютерну техніку та інші речові докази. Досудове розслідування здійснюють детективи ТУ БЕБ у Вінницькій області за оперативного супроводу СБУ. Наразі тривають слідчі дії", - коментують у прокуратурі.
Фото: Вінницька обласна прокуратура.
Джерело: mistonadbugom.com.ua
Новини рубріки
Кабачкові оладки з фетою та зеленню
25 червня 2026 р. 15:16
Готують тепломережі влітку: у Вінниці вже на 40% готові до наступної зими
25 червня 2026 р. 15:01
На Вінниччині п'ятьох Захисників відзначили державними нагородами (посмертно)
25 червня 2026 р. 14:46