Чотирьом громадам з Вінниччини передали 13 генераторів

25 червня 2026 р. 17:26

25 червня 2026 р. 17:26


13 генераторів передали для забезпечення безперебійної роботи закладів чотирьох громад Хмільницького району. Генератори потужністю 6.5 кВт спрямують у заклади освіти, охорони здоров’я, соціального захисту та на об’єкти критичної інфраструктури.

Про це повідомили у Вінницькій ОВА.

У межах обласного Плану стійкості генератори отримали:

Козятинська громада – 2;

Глуховецька громада – 3;

Махнівська громада –4;

Самгородоцька громада – 2.

Також громадам передали 28 мережевих подовжувачів для доукомплектування Пунктів Незламності.

Чотирьом громадам з Вінниччини передали 13 генераторів

Джерело: news.vn.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua