вологість:
тиск:
вітер:
Кіберфахівці СБУ провели тренінг з вінницькими журналістами
У Вінниці відбувся практичний інтенсив, присвячений актуальним цифровим загрозам у медіасфері та методам захисту інформаційного простору. Навчання для місцевих медійників організували Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення спільно зі Службою безпеки України на виконання укладеного Меморандуму про співпрацю.
Про це повідомляє редакція сайту «Новини Вінниці» .
У тренінгу взяли участь й представники медіахолдингу «Новини Вінниці» Катерина Гуфельд та Павло Горбанський
Програма навчання складалася з трьох тематичних модулів:
Практичні методи підвищення кібербезпеки персональних комп’ютерів і мобільних пристроїв.
Інформаційна стійкість тилу та протидія ворожим маніпуляціям.
Під час занять фахівці з кібербезпеки розібрали з медійниками конкретні практичні кейси. Зокрема, йшлося про алгоритми дій у разі виявлення підозрілої активності з невідомих IP-адрес, сутність різноманітних кіберінцидентів та аналіз загального ландшафту цифрових загроз.
Окремий блок організатори присвятили інформаційній безпеці. Вони мало не щодня стикаються з ризиками поширення дезінформації, прихованих маніпуляцій та фейків, які ворог використовує для дестабілізації суспільства.
Участь у заході взяли начальник управління контролю, аналізу та регіональної політики Національної ради Денис Зацерковний, та представник Нацради у Вінницькій області Вадим Мазурик. Самі медійники відзначили високий рівень підготовки та виключно практичну цінність отриманих знань.
Джерело: news.vn.ua
Новини рубріки
У вінницькому зоопарку поповнення у родині альпак
25 червня 2026 р. 20:21
«Чекаємо. Стоїмо. Боремося»: у Чечельнику провели акцію на підтримку полонених і...
25 червня 2026 р. 19:39
Аномальна спека накриває Україну: як уберегтися від небезпечних наслідків для здоров’я
25 червня 2026 р. 19:39