вологість:
тиск:
вітер:
У Вінниці провели тренінг для водіїв громадського транспорту
У Вінницькій транспортній компанії провели заняття з водіями щодо правил поведінки з пасажирами, в першу чергу – з людьми з інвалідністю. До занять долучаються як новачки за кермом, так і водії з багаторічним досвідом. Інструктаж проводить голова правління ГО «Гармонія», амбасадорка «Руху Без Бар’єрів» Людмила Нецкіна.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Як користуватися пандусом, коли допомога водія справді потрібна, а коли краще не втручатися, чому важливо під’їжджати максимально близько до зупинки та як діяти на різних типах платформ. Ці навички водії автобусів і тролейбусів повторили під час чергового інструктажу з безбар’єрності.
Такі інструктажі є частиною системної роботи з безбар’єрності, яку Вінниця розвиває з 2006 року.
Людмила зазначила, тренінги важливо повторювати, адже змінюються і водії, і підходи до доступності. У місті з’являються касельські бордюри, нові трамвайні зупинки та інші рішення для безбар’єрності, тому важливо, щоб водії розуміли, як правильно діяти в різних ситуаціях.
Начальник служби безпеки руху Вінницької транспортної компанії Микола Франко зазначає, що всі алгоритми дій закріплені в робочих інструкціях водіїв трамваїв, тролейбусів і автобусів.
Джерело: news.vn.ua
Новини рубріки
Ветеран з Вінниці Ярослав Бегас виборов три срібні нагороди на чемпіонаті Європи
26 червня 2026 р. 09:13
Комунальна сфера Вінниці 26 червня функціонує без збоїв – інформація «Цілодобової варти»
26 червня 2026 р. 09:12
У Вінницькому суді обвинувачений погрожував прокурору вбивством
26 червня 2026 р. 07:30