вологість:
тиск:
вітер:
У Козятинській громаді пів тисячі жителів пройшли «Скринінг 40+»
500 жителів Козятинської громади вже пройшли обстеження в межах програми «Скринінг здоров’я 40+» у Козятинському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги.
Про це повідомила начальниця Вінницької ОВА Наталя Заболотна, яка у Козятині поспілкувалася з мешканцями громади, які прийшли перевірити стан свого здоров’я, та медиками, які щодня працюють з пацієнтами.
Загалом Козятинський ЦПМСД обслуговує майже 30 тисяч жителів громади. У центрі створені всі необхідні умови для того, щоб жителі громади могли отримати основні медичні послуги.
Джерело: news.vn.ua
Новини рубріки
Для ветеранів Вінниччини організовують дводенний безкоштовний сплав
26 червня 2026 р. 10:43
Вінничани повідомили патрульним про нетверезого водія
26 червня 2026 р. 10:27