Вінничани повідомили патрульним про нетверезого водія

26 червня 2026 р. 10:27

26 червня 2026 р. 10:27


Вранці на лінію 102 надійшло повідомлення про нетверезого водія, який рухався за кермом автомобіля Volkswagen Passat. Інспектори виявили та зупинили порушника на вулиці Магістратській.

Про це повідомили у Патрульній поліції Вінницької області.

За кермом був 38-річний чоловік. Він мав ознаки алкогольного сп’яніння, а саме: запах алкоголю з порожнини рота, нечітку мову та нестійку ходу.

«Водій погодився пройти огляд на спецприладі Драгер. В організмі порушника виявили 1,97 проміле алкоголю, що майже в 10 разів перевищує допустиму норму» , – йдеться у повідомленні.

На водія автомобіля Volkswagen Passat патрульні склали протокол за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та винесли постанову за ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, що не мала поліса обов?язкового страхування) КУпАП.

Вінничани повідомили патрульним про нетверезого водія

Вінничани повідомили патрульним про нетверезого водія

Джерело: news.vn.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua