Будівельне сміття викидали на одній із вулиць Вінниці – порушника оштрафували

26 червня 2026 р. 12:37

26 червня 2026 р. 12:37


Інспектори «Муніципальної варти» виявили незаконне викидання будівельних відходів на території загального користування. На порушника склали адміністративний протокол за недотримання правил благоустрою

Порушення зафіксували під час обстеження території поблизу будинку №37 на вулиці Гонти. Як повідомили у КП «Муніципальна варта» Вінницької міської ради, особа організувала викидання будівельних відходів у невстановленому місці. За результатами перевірки інспектори склали адміністративний протокол за порушення правил благоустрою міста.

У підприємстві нагадують, що будівельні відходи необхідно вивозити лише у встановленому порядку та до спеціально визначених місць.

«Закликаємо мешканців дотримуватися Правил благоустрою та дбати про чистоту і порядок у нашій громаді», - додають у дописі.

Будівельне сміття викидали на одній із вулиць Вінниці – порушника оштрафували

Будівельне сміття викидали на одній із вулиць Вінниці – порушника оштрафували

Фото: ФБ/Муніципальна варта м.Вінниця

Будівельне сміття викидали на одній із вулиць Вінниці – порушника оштрафували

Джерело: mistonadbugom.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua