вологість:
тиск:
вітер:
Будівельне сміття викидали на одній із вулиць Вінниці – порушника оштрафували
Інспектори «Муніципальної варти» виявили незаконне викидання будівельних відходів на території загального користування. На порушника склали адміністративний протокол за недотримання правил благоустрою
Порушення зафіксували під час обстеження території поблизу будинку №37 на вулиці Гонти. Як повідомили у КП «Муніципальна варта» Вінницької міської ради, особа організувала викидання будівельних відходів у невстановленому місці. За результатами перевірки інспектори склали адміністративний протокол за порушення правил благоустрою міста.
У підприємстві нагадують, що будівельні відходи необхідно вивозити лише у встановленому порядку та до спеціально визначених місць.
«Закликаємо мешканців дотримуватися Правил благоустрою та дбати про чистоту і порядок у нашій громаді», - додають у дописі.
Фото: ФБ/Муніципальна варта м.Вінниця
Джерело: mistonadbugom.com.ua
Новини рубріки
У 2025 році прибутки вінницького бізнесу зросли
26 червня 2026 р. 13:23
Вихованка Вінницької МДЮСШ № 2 Анна Сипко здобула бронзу міжнародного турніру з тхеквондо (ВТФ)
26 червня 2026 р. 13:07