вологість:
тиск:
вітер:
Вихованка Вінницької МДЮСШ № 2 Анна Сипко здобула бронзу міжнародного турніру з тхеквондо (ВТФ)
Разом із Анною у складі української команди виступали спортсменки з Дніпропетровської області. На шляху до нагороди українки у першому колі впевнено перемогли команду Боснії і Герцеговини, а у півфіналі поступилися представницям Німеччини, які в підсумку стали чемпіонками турніру.
«Для Ані це перші змагання такого високого міжнародного рівня. Вона вже є чемпіонкою України в індивідуальній програмі та срібною призеркою чемпіонату України у командних виступах. Ця бронзова нагорода стала ще одним важливим кроком у її спортивній кар'єрі», – розповіла тренерка Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Лілія Романенко.
У турнірі взяли участь спортсмени з 12 країн світу, серед яких Австрія, Німеччина, Данія, Норвегія, Польща, Боснія і Герцеговина, Словаччина, Італія, США, Україна та Малайзія. Конкуренція була надзвичайно високою: лише в особистій категорії за нагороди змагалися 43 учасниці.
«Рівень підготовки спортсменів та спортсменок дуже високий. Ми побачили, до чого маємо прагнути та над чим ще потрібно працювати, щоб і надалі гідно представляти Україну на міжнародній арені», – зазначила Лілія Романенко.
Джерело: www.vmr.gov.ua
Новини рубріки
У Вінниці ремонтуватимуть тепломережу поряд з Меморіалом Слави
26 червня 2026 р. 13:52
Жмеринка розширює міжнародне партнерство: зустріч із представниками «U-LEAD з Європою»
26 червня 2026 р. 13:46