вологість:
тиск:
вітер:
Трьох військових з Вінниччини звільнили з російського полону під час обміну 26 червня
Додому повернулися Віталій, Володимир та Василь, які перебували у російському полоні з 2022 року. Про це повідомив голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.
Загалом 26 червня в Україну повернулися 160 військовополонених. Серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.
Звільнені захисники боронили Україну на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках, а також брали участь в обороні Маріуполя та «Азовсталі». Усі вони перебували в російському полоні ще з 2022 року.
«Хлопці, з поверненням. На вас всі чекали», – написав голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.
Джерело: barnews.city
Новини рубріки
У Вінниці презентують нову безкоштовну екскурсію «Шалом, Єрусалимка» про таємниці єврейської...
26 червня 2026 р. 17:55
Барчанин Назарій Харитонов став чемпіоном України серед студентів з волейболу
26 червня 2026 р. 17:50
У Вінниці за 8 тисяч доларів молодик обіцяв фіктивне бронювання
26 червня 2026 р. 17:17