вологість:
тиск:
вітер:
Вінничанин викидав будівельне сміття на територію загального користування
У Вінницькій громаді під час обстеження території, інспектори виявили факт викидання будівельних відходів на територію загального користування поблизу будинку №37 по вул. Гонти.
Про це повідомили у Муніципальній варті Вінниці.
За результатами перевірки на порушника, склали адміністративний протокол за порушення правил благоустрою міста.
Джерело: news.vn.ua
Новини рубріки
У Вінниці презентують нову безкоштовну екскурсію «Шалом, Єрусалимка» про таємниці єврейської...
26 червня 2026 р. 17:55
Барчанин Назарій Харитонов став чемпіоном України серед студентів з волейболу
26 червня 2026 р. 17:50
Трьох військових з Вінниччини звільнили з російського полону під час обміну 26 червня
26 червня 2026 р. 17:20