Вінничанин викидав будівельне сміття на територію загального користування

26 червня 2026 р. 18:16

26 червня 2026 р. 18:16


У Вінницькій громаді під час обстеження території, інспектори виявили факт викидання будівельних відходів на територію загального користування поблизу будинку №37 по вул. Гонти.

Про це повідомили у Муніципальній варті Вінниці.

За результатами перевірки на порушника, склали адміністративний протокол за порушення правил благоустрою міста.

«Нагадуємо, що будівельні відходи підлягають вивезенню виключно у встановленому порядку та до спеціально визначених місць. Закликаємо мешканців дотримуватися Правил благоустрою та дбати про чистоту і порядок у нашій громаді» , – йдеться у повідомленні.

Вінничанин викидав будівельне сміття на територію загального користування

Вінничанин викидав будівельне сміття на територію загального користування

Джерело: news.vn.ua