Вінницька тхеквондистка Анна Сипко виборола «бронзу» на міжнародному турнірі в Австрії

26 червня 2026 р. 18:52

26 червня 2026 р. 18:52


Вихованка Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Анна Сипко успішно представила Україну на міжнародній арені. Спортсменка у складі кадетської команди національної збірної України здобула бронзову нагороду на престижному міжнародному рейтинговому турнірі класу G-1 з пумсе «Austrian Open Poomsae» (ВТФ). Змагання проходили 20–21 червня у Відні (Австрія).

Разом із вінничанкою у складі української кадетської команди виступали спортсменки з Дніпропетровської області.

Шлях до медалі та висока конкуренція

На шляху до нагороди українські тхеквондистки продемонстрували високий рівень підготовки:

  • У першому колі змагань українки впевнено перемогли команду Боснії і Герцеговини.

  • У півфіналі наші дівчата поступилися представницям Німеччини, які в підсумку і стали чемпіонками цього турніру.

У першому колі змагань українки впевнено перемогли команду Боснії і Герцеговини.

У півфіналі наші дівчата поступилися представницям Німеччини, які в підсумку і стали чемпіонками цього турніру.

Загалом у престижних змаганнях в Австрії взяли участь спортсмени з 12 країн світу, серед яких США, Італія, Данія, Норвегія, Польща, Малайзія та інші. Конкуренція була надзвичайно жорсткою: лише в особистій категорії за медалі боролися 43 учасниці.

Нова сходинка у спортивній кар’єрі

Для юної вінничанки цей турнір став першим серйозним міжнародним викликом.

«Для Ані це перші змагання такого високого міжнародного рівня. Вона вже є чемпіонкою України в індивідуальній програмі та срібною призеркою чемпіонату України у командних виступах. Ця бронзова нагорода стала ще одним важливим кроком у її спортивній кар’єрі», – розповіла тренерка МДЮСШ № 2 Лілія Романенко.

Наставниця спортсменки також додала, що рівень підготовки учасників у Відні був надзвичайно високим. Цей досвід допоміг команді побачити орієнтири для подальшого розвитку та зрозуміти, над якими аспектами потрібно працювати далі, щоб і в майбутньому гідно прославляти Україну на світових аренах.

Вінницька тхеквондистка Анна Сипко виборола «бронзу» на міжнародному турнірі в Австрії

Джерело: presspoint.in.ua