вологість:
тиск:
вітер:
У Вінниці оштрафували чоловіка за незаконне викидання будівельного сміття
У Вінниці інспектори «Муніципальної варти» виявили факт незаконного викидання будівельних відходів на території загального користування поблизу будинку №37 по вул. Гонти. На порушника склали адміністративний протокол за порушення правил благоустрою.
Про це інформує Місто , посилаючись на Муніципальну варту м. Вінниця .
“За результатами перевірки на особу, причетну до порушення, складено адміністративний протокол за порушення правил благоустрою міста”, – йдеться в повідомленні.
У «Муніципальній варті» нагадують, що будівельні відходи необхідно вивозити лише у визначені для цього місця та відповідно до встановлених правил.
Мешканців закликають дотримуватися правил благоустрою та не засмічувати територію громади.
Джерело: misto.vn.ua
Новини рубріки
На Вінниччині сапери знищили міну часів Другої світової війни
27 червня 2026 р. 00:20
У Вінниці схвалили нові житлові ваучери для ВПО та ветеранів
27 червня 2026 р. 00:20
У Вінниці двоє дітей постраждали внаслідок вибуху невідомого предмета
27 червня 2026 р. 00:20