У Вінниці оштрафували чоловіка за незаконне викидання будівельного сміття

27 червня 2026 р. 00:20

27 червня 2026 р. 00:20


У Вінниці інспектори «Муніципальної варти» виявили факт незаконного викидання будівельних відходів на території загального користування поблизу будинку №37 по вул. Гонти. На порушника склали адміністративний протокол за порушення правил благоустрою.

Про це інформує Місто , посилаючись на Муніципальну варту м. Вінниця .

“За результатами перевірки на особу, причетну до порушення, складено адміністративний протокол за порушення правил благоустрою міста”, – йдеться в повідомленні.

У «Муніципальній варті» нагадують, що будівельні відходи необхідно вивозити лише у визначені для цього місця та відповідно до встановлених правил.

Мешканців закликають дотримуватися правил благоустрою та не засмічувати територію громади.

У Вінниці оштрафували чоловіка за незаконне викидання будівельного сміття

Джерело: misto.vn.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua