На Вінниччині сапери знищили міну часів Другої світової війни

27 червня 2026 р. 00:20

27 червня 2026 р. 00:20


На Вінниччині сапери ДСНС продовжують знешкоджувати вибухонебезпечні предмети, виявлені жителями області. Цього разу піротехніки знищили мінометну міну, знайдену у Хмільницькому районі.

Про це інформує Місто , посилаючись на Головне управління ДСНС України у Вінницькій області.


“Уже кілька днів поспіль сапери ДСНС виїжджають на виявлені на території області боєприпасів часів минулих війн на території області”, – йдеться в повідомленні.

Цього разу сапери знищили 82-міліметрову мінометну міну часів Другої світової війни. Її напередодні виявили жителі села Великий Митник Хмільницької громади.

ДСНС нагадує, що навіть через десятки років подібні знахідки становлять смертельну небезпеку.

У разі виявлення підозрілих предметів громадян закликають не наближатися, не торкатися їх та негайно повідомляти за номером 101 .

На Вінниччині сапери знищили міну часів Другої світової війни

Джерело: misto.vn.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua