вологість:
тиск:
вітер:
Троє бійців з Вінниччини повернулися з російського полону
160 українських військових повернули в Україну з російського полону. Вчора, 26 червня, відбувся черговий обмін військовополоненими. Серед тих, хто повернувся – троє мешканців Вінницької області.
Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках. Усі були в полоні ще з 2022 року.
Джерело: news.vn.ua
Новини рубріки
Добрива та біостимулятори — повний асортимент у магазині LETO
27 червня 2026 р. 00:20
Спортсмени з Вінниці стали призерами міжнародного турніру з тхеквондо
27 червня 2026 р. 00:20
На Вінниччині сапери знищили міну часів Другої світової війни
27 червня 2026 р. 00:20