Троє бійців з Вінниччини повернулися з російського полону

27 червня 2026 р. 06:18

27 червня 2026 р. 06:18


160 українських військових повернули в Україну з російського полону. Вчора, 26 червня, відбувся черговий обмін військовополоненими. Серед тих, хто повернувся – троє мешканців Вінницької області.

Серед звільнених з російського полону – бійці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники.

Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках. Усі були в полоні ще з 2022 року.

Троє бійців з Вінниччини повернулися з російського полону

Троє бійців з Вінниччини повернулися з російського полону

Джерело: news.vn.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua