вологість:
тиск:
вітер:
У Вінниці викрили махінації з природним газом
Прокурори Вінниччини спільно з іншими правоохоронцями викрили масштабну схему незаконного відбору природного газу з газотранспортної системи України. Її організував керівник приватного товариства, залучивши до реалізації свого товариша, підлеглого та працівника метрологічної установи.
Про це повідомила пресслужба Вінницької обласної прокуратури.
За даними слідства, з жовтня 2025 року по січень 2026 року учасники схеми систематично втручалися в роботу вузла обліку газу.
У результаті підприємство через свої газозаправні станції вчинило розкрадання 225 тис. м3 природного газу, завдавши державі 6,8 млн грн збитків.
Налагодивши схему розкрадання газу, спільники вирішили також заробити на його постачанні комунальному підприємству Вінниці.
Завищення вартості предмета закупівлі призвело до нарахування за постачання на 5 млн грн більше з бюджету Вінницької громади.
За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури злочин попереджено співробітниками УСБУ у Вінницькій області та Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області за сприяння підрозділів НАК «Нафтогаз України».
Відповідно до скоєного кримінального правопорушення учасникам схеми повідомлено про підозри за статтями 362, 367, 272, 185, 191 КК України.
Судом щодо них застосовано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з можливістю застави та домашнього арешту
Джерело: news.vn.ua
Новини рубріки
Спека з Африки суне на Вінниччину
27 червня 2026 р. 12:40
Як швидко зменшити набряки ніг у спеку та лайфхак для любительок...
27 червня 2026 р. 12:20
У Вінниці чоловік на електровелосипеді збив жінку
27 червня 2026 р. 12:10