На Вінниччині ввели обмеження на перевезення вантажів

28 червня 2026 р. 07:02

28 червня 2026 р. 07:02


Ввели обмеження для великовантажних транспортних засобів у зв’язку з температурним режимом на території Вінницької області. Вантажівки з перевищеними показниками, відправлятимуть на «відстій», за грубі порушення – штрафуватимуть.

Про це повідомили у Патрульній поліції Вінницької області.

«Такі вантажівки ми відправляємо на спеціально визначені майданчики для відстою, що розташовані біля об’єктів дорожнього сервісу», – йдеться у повідомленні.

На які вантажні засоби не розповсюджується температурний режим:

небезпечних вантажів; швидкопсувних вантажів; живих тварин та птиці; перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій. Для чого вводити такі обмеження.

Для збереження асфальтного покриття, яке за умов спекотної погоди руйнується під вагою великовантажного автотранспорту.

На Вінниччині нещодавно виявили групу вантажівок із значним перевантаженням
До Управління державного нагляду (контролю) у Вінницькій області надійшло повідомлення щодо можливого вагового порушення.

Про цей випадок повідомили в Укртрансбкзпеці.

«Інспектори у Вінницькій області спільно з працівниками поліції під час рейдової перевірки виявили та зупинили три вантажівки марок DAF одного перевізника, які здійснювали перевезення аграрної продукції та мали ознаки перевищення вагових норм.

Для встановлення вагових параметрів транспортних засобів водіям було запропоновано прослідувати до найближчого пункту ГВК, де було встановлені порушення» , – йдеться у повідомленні.

На Вінниччині ввели обмеження на перевезення вантажів

На перевізника склали адміністративні матеріали за всіма трьома випадками, а на вантажівки встановлено блокувальні пристрої. Загальна сума передбачених штрафних санкцій — 306 000 грн.

На Вінниччині ввели обмеження на перевезення вантажів

На Вінниччині ввели обмеження на перевезення вантажів

Джерело: news.vn.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua