У Вінниці відбувся перший випуск у ліцеї МВС імені Назарія Гринцевича

28 червня 2026 р. 10:26

28 червня 2026 р. 10:26


Урочисті заходи з нагоди завершення навчання відбулися 27 червня. З випускниками зустрілися заступник Міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий, Голова Національної поліції України Іван Вигівський, керівництво Вінницької обласної військової адміністрації.

Про це повідомили у ГУНП у Вінницькій області.

Упродовж двох років діти військовослужбовців, нацгвардійців, рятувальників та поліцейських здобували повну загальну середню освіту у стінах новоствореного навчального закладу.

«Ліцеїсти вивчали не лише шкільні предмети, а й навчалися працювати в команді, приймати відповідальні рішення, розвивати лідерські якості, дисципліну та патріотизм. Саме ці цінності стануть для них міцним фундаментом у подальшому житті та професійному становленні» , – йдеться у повідомленні.

У Вінниці відбувся перший випуск у ліцеї МВС імені Назарія Гринцевича

У Вінниці відбувся перший випуск у ліцеї МВС імені Назарія Гринцевича

Джерело: news.vn.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua