вологість:
тиск:
вітер:
У Вінниці відбувся перший випуск у ліцеї МВС імені Назарія Гринцевича
Урочисті заходи з нагоди завершення навчання відбулися 27 червня. З випускниками зустрілися заступник Міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий, Голова Національної поліції України Іван Вигівський, керівництво Вінницької обласної військової адміністрації.
Про це повідомили у ГУНП у Вінницькій області.
Упродовж двох років діти військовослужбовців, нацгвардійців, рятувальників та поліцейських здобували повну загальну середню освіту у стінах новоствореного навчального закладу.
Джерело: news.vn.ua
Новини рубріки
У Вінниці прощаються із Захисником України Анатолієм Омельчуком
28 червня 2026 р. 11:25
У Вінницькій області зафіксували перший випадок небезпечного захворювання
28 червня 2026 р. 09:28
На Вінниччині водій автомобіля Mitsubishi збив пішохода
28 червня 2026 р. 09:28