Звільненому з полону воїну безкоштовно відновили водійське посвідчення

28 червня 2026 р. 19:12

28 червня 2026 р. 19:12


У Хмельницькому сервісному центрі МВС вперше в Україні скористалися новою державною процедурою підтримки. Послугу безоплатного відновлення посвідчення водія отримав старший солдат Олексій.
Військовий став на захист України у березні 2022 року. Під час виконання бойового завдання потрапив у полон, де провів чотири роки. Після повернення додому чоловік розпочав процес реабілітації та відновлення документів.
– Після полону відновлення документів – це ще один крок до повернення до нормального життя. Важливо, що це можна зробити без зайвих труднощів і витрат, – поділився Олексій.
У Хмельницькому сервісному центрі МВС додають, що віднедавна українці, які перебували в полоні внаслідок збройної агресії рф, мають право на безкоштовне відновлення посвідчення водія або свідоцтва про реєстрацію авто. Новий механізм покликаний знизити фінансове та бюрократичне навантаження на захисників і захисниць, допомагаючи їм швидше адаптуватися до мирного життя.

Звільненому з полону воїну безкоштовно відновили водійське посвідчення

Джерело: 33kanal.com