вологість:
тиск:
вітер:
Царство небесне: на Волині попрощалися із Героїнею Мариною Ізотовою
У суботу, 9 листопада, на Волині в останню путь провели Героїню Марину Ізотову.
Про це повідомили в Ковельській міській раді.
У неділю, 10 листопада, Марина б приймала побажання у день народження, другу річницю свого шлюбу. 9 листопада теплі слова, спогади звучали у пам’ять про молодшого сержанта, командира господарчого відділення взводу матеріально забезпечення 2 механізованого батальйону військової частини А7028.
Народилась Марина 10 листопада 1972 року у м. Воркута. Там певний час жили її батьки, які родом з Волині, Камінь-Каширського району. Згодом родина переїхала у Ковель.
Тут уже Марина пішла у школу №7. Після її закінчення поступила у технікум. Вийшла заміж. Народила двох донечок – Тетяну і Юлію. Молоді роки жінки припали на 90-ті, коли непросто було організовувати свій побут, ставати молодій сім’ї на ноги. Працювала у кафе «Ковельчанка», заробляла кошти за кордоном. А із двохтисячних стала займатись підприємницькою діяльністю на одному із ринків Ковеля.
Марина для своїх дівчат була і порадницею і подругою.
«Світла і турботлива мама, яка завжди накриє смачний стіл, можна з нею говорити про все на світі, але і в той же час – настільки сильна і незалежна жінка, яка пройшла вогонь і воду», – так про неї якось написала одна із донечок на своїй сторінці у соціальній мережі «Facebook».
Великою втіхою для Марини були онуки, яких у неї троє. Старший Олександр Шейко – успішний спортсмен, срібний призер чемпіонату світу серед юніорів з веслування на байдарках і каное. Жінка мріяла побачити на Олімпіаді свого Сашка, який постійно її радував успіхами, перемогами.
Анна і Ангеліна теж завжди горнулись до своєї молодої бабусі, яка мала особливий підхід до дівчаток.
Усе б добре, якби не війна. Тоді 24 лютого усі були розгублені, настрашені, хотіли бути корисними, допомагати чим, хто міг.
У перший же день Марина прийшла в міську раду плести сітки. А на другий – уже готувала для наших хлопців, які служили в теробороні. 25 лютого 2022 року її було мобілізовано: Марина розпочала нести службу у 100-ій бригаді територіальної оборони.
І саме серед побратимів Марина зустріла своє кохання – Олександра. Символічно, що одружились вони у ювілейний день народження жінки – 10 листопада. Тож разом відсвяткували весілля і п’ятдесятиріччя жінки.
Із своєю «Соткою» ковельчанка пройшла «найгарячіші» точки. Вона годувала наших хлопців на Лиманському, Покровському, а зараз Торецькому напрямках. Це у мирному житті кухар – нібито не надто важка професія, а під час війни доводилось прокидались тоді, коли всі ще сплять, і починати працювати. І неважливо, чи то йде артобстріл, чи авіаналіт – кухар завжди на кухні. І обов’язково з гарним настроєм і позитивною енергетикою. А цього у жінки – хоч відбавляй!
Допомагав і підтримував у всьому чоловік Олександр, який став надійною опорою, хорошим другом, людиною, яку так довго чекала Марина у своєму житті.
Жінка останнім часом планувала відпустку. Мала приїхати у листопаді у рідне місто. Дочки розповіли, що мама так мріяла про відпочинок, спокій, домашній затишок. Вона просто хотіла побути вдома.
Але 5 листопада її життя обірвалось біля міста Костянтинівка Бахмутського району на Донеччині. Молодший сержант Ізотова Марина Петрівна загинула у результаті авіаційного удару та КАБу. Їй було 51. Тепер назавжди.
«Пам’ятаймо, якою великою ціною здобувається наша незалежність. Скільки життів поклали заради своєї країни, свого міста, наших з вами друзів, знайомих, близьких, рідних. Серед них тепер і наша ковельчанка Марина Ізотова. Висловлю щирі співчуття батькам – Зінаїді Іванівні та Петру Федоровичу, чоловіку Олександру, дочкам Тетяні та Юлії, онукам Олександру, Анні та Ангеліні, усім, хто знав і любив цю мужню, сильну жінку», – сказав міський голова Ігор Чайка під час громадянської панахиди.
Попрощатись з Мариною прийшли багато ковельських волонтерів, приїхали її побратими. Начальник штабу другого механізованого батальйону в/ч А7028 Андрій Ткачук, який пройшов із жінкою дорогами війни, розповів, що служба і робота Марини неодноразово відзначалися як командуванням батальйону, так і командуванням бригади. За цей час вона стала хорошим учителем і наставником для підлеглих.
Поховали Марину Ізотову з усіма військовими почестями на Алеї Героїв міського кладовища.
Джерело: volyninfa.com.uaНовини рубріки
У Волинському медінституті відбулося перше засідання наглядової ради
03 січня 2025 р. 10:10
У центрі Луцька сталася бійка: молодики чинили опір патрульним
03 січня 2025 р. 09:59