вологість:
тиск:
вітер:
Понад 100 000 гривень під час новорічних ранків зібрали для військових у громаді біля Луцька
Квадрокоптер Mavic та кілька запасних акумуляторів придбали для військових у Підгайцівській громаді за кошти, зібрані під час новорічних свят у Майстерні святого Миколая.
Дрон використовуватимуть професійні інструктори ГO «Осередок тактико-спеціальної підготовки «Вовки Волині» для підготовки військовослужбовців, про це Район.Життя повідомили у Центрі культури, туризму, молоді та спорту Підгайцівської сільради.
Очільник громадської організації Дмитро Савчук та його побратими пройшли якісну підготовку за кордоном, а тепер діляться досвідом не лише із волинянами, а й їздять у відрядження у зону бойових дій, аби підвищувати кваліфікацію військових після навчальних центрів.
Напередодні одного з останніх виїздів на схід, за дивним збігом обставин, згоріла споруда, де зберігалось усе необхідне оснащення та техніка для навчань, тож зараз Дмитро активно працює над тим, щоб відновити матеріально-технічну базу, необхідну для інструкторської роботи.
Директорка Центру культури, туризму, молоді та спорту Тетяна Ковжук подякувала військовому за працю та розповіла, що працівники комунального закладу теж невтомно працювали два тижні та провели 20 свят для дітей із Підгайцівської, Ківерцівської та Луцької громад, аби зібрати та передати кошти для потреб ЗСУ.
Перші 30 000 грн направили на придбання автівки для одного із підрозділів батальйону «Любарт». Майже 70000 витратили на дрон та акумулятори для «Вовків Волині». Залишок коштів планують передати ще одному підрозділу на автівку.
До слова, Благодійна майстерня святого Миколая діє в укритті будинку культури села Липини третій рік поспіль з 6 по 19 грудня. Цьогоріч, аби зацікавити дітей та познайомити їх з українськими звичаями та казками, укриття задекорували за мотивами казки «Івасик- Телесик».
Сюжет розваг теж розвивався навколо основних персонажів казки. Дітей перетворювали на козачат, одягаючи дівчаткам віночки, а хлопчикам – пояси, вони змагалися з ковалем, хто вправніший та сильніший. А святого Миколая із рук Зміючки Оленки та її матері визволяв Івасик-Телесиз з Гусаком. Тож діти були учасниками дійства про добро та зло, дружбу та відвагу, намагались перевиховати зміючок та гарно потрудились у Майстерні святого Миколая, де виготовляли різноманітні новорічні прикраси з екоматеріалів – сіна, шишок, горіхів. Пригощали дітлахів «білим снігом» та «півниками».
«Культура теж повинна працювати на перемогу і ми колективом чого тільки не вигадуємо, аби допомогти армії та залучити мешканців громади до благодійних заходів. Ми щиро вдячні усім, хто відгукується і приходить на ярмарки, концерти і донатить. Тим більше, що зібрані кошти передаємо військовим із нашої громади. Таким чином відчуваємо свою місію і реалізовуємо її за принципом «Свій до свого по своє»», – підкреслює Тетяна Ковжук.
Джерело: lutsk.rayon.in.ua
Новини рубріки
Компанія з Чехії таємно поставила на Рівненську АЕС важливе обладнання
27 грудня 2024 р. 07:54
На Волині деякі підприємства втратили статус критично важливих
27 грудня 2024 р. 07:41
На Львівщині другий тиждень горить велике сміттєзвалище. Відео
27 грудня 2024 р. 07:27