вологість:
тиск:
вітер:
«Путін воюватиме до того часу, поки об’єктивно матиме сили»
Населення Росії заражене вірусом імперськості.
Найяскравіші за тиждень думки і цитати
Дональд ТРАМП, новий президент США, звернувся до росії:
«Я збираюся зробити росії, чия економіка занепадає, і президенту путіну дуже велику послугу. Зупиніться зараз і припиніть цю безглузду війну! Ситуація буде тільки погіршуватися. Якщо ми не укладемо «угоду» найближчим часом, у мене не залишиться іншого вибору, окрім як запровадити високі податки, тарифи та санкції на всі товари, які росія продає до Сполучених Штатів та інших країн-партнерів. Ми можемо зробити це легким шляхом або важким – і легкий шлях завжди кращий. Час «укласти угоду». Більше жодних втрат життів!».
Володимир АР’ЄВ, народний депутат від фракції «Європейська Солідарність», про те, чому Володимир Зеленський не повинен висувати свою кандидатуру на другий термін:
«Зеленський знав про напрямки атаки від директора ЦРУ Уільяма Бернса, який поклав йому на стіл карту за місяць до вторгнення. Але навіть напередодні початку повномасштабної війни не віддав наказ попередити мирне населення регіонів, які опинилися під ударом рашистів. Що далі сталося, нагадувати не буду. Прихильники й захисники Зеленського зараз почнуть казати, що він виправився і став для світу уособленням боротьби проти окупантів. Я тут не збираюся сперечатися, бо йдеться про інше: навіть виправлення непростимих помилок не дає права обійняти цю посаду вдруге… Бо ціна старих стала надзвичайно високою».
Дмитро ЯРОШ, екснародний депутат, закликає припинити розмови про вибори:
«Дивують мене люди, які чомусь думають не про війну, а про вибори, партійні списки, про те, як лишитися при владі чи прийти до влади. Під загрозою саме існування Держави, а багато політиків у тилу пустобрехують. Вони, корисні для «пацаків» (росіян. – Ред.) ідіоти, які заважають нашій Національно-визвольній боротьбі… Нам, українцям, треба робити своє: бити ворога і стабілізувати фронт. Воюймо або допомагаймо тим, хто воює так, наче живем останній день! Бог добрий і не лишить українців у скруті…».
Віктор ШЛІНЧАК, політичний журналіст, про те, доки росія вестиме війну:
«Поки що моє відчуття незмінне: путін воюватиме до того часу, поки об’єктивно матиме сили. Це не виключає сценаріїв, що він водитиме хороводи із Трампом чи Сі. Для нього зараз зупинити війну є більш смертоносною небезпекою, ніж її продовжувати, обіцяючи своєму оточенню, що «от-от ми їх (Україну, Європу, США) дотиснемо». Головна загроза для нас – щоб вони дійсно не дотисли. І поки що ця загроза є досі актуальною».
Карл ВОЛОХ, публіцист, про кримінальне переслідування кількох генералів через провали на фронті:
«У підозрі генералу пишуть, що командувач ОТУ «Харків» «неправильно оцінив розвіддані», «не готувався до наступу ворога» тощо й тому має бути притягнений до кримінальної відповідальності. Ну, ок, а до якої стінки слідчі ДБР запропонують поставити членів РНБО, котрі 23.02.22 майже повним складом (за винятком Залужного й Резнікова) відмовилися вводити у країні воєнний стан? А керівництва партії й депутатської фракції, котрі відмовилися ставити на голосування дофінансування армії, попри наполягання опозиції? А Верховного головнокомандувача, котрий видав Укази про застосування Збройних Сил України та мобілізацію вже після московитських ракетних обстрілів Києва, попри попередження?».
Валерій ПЕКАР, публіцист, про кримінальні справи проти кількох генералів:
«Під час війни арештовувати і судити військове командування можна виключно за державну зраду. Всі інші склади злочинів мають бути відкладені на після, тому що не можна дати однозначних оцінок в процесі, тому що це вбиває клин між військовим і політичним керівництвом, тому що це знищує спроможність командирів ухвалювати рішення».
Вікторія СЮМАР, про кримінальне переслідування кількох військових генералів через провали на фронті:
«Садити бойових генералів, які не втекли, а з перших днів протистояли ворогу, в час гарячої фази війни – це якесь колективне самогубство. Просто уявіть, що сьогодні думає про своє майбутнє кожен бойовий командир, в якого теж були СЗЧ ( самовільне залишення частини. – Ред. ) в підрозділі, і який теж змушений був відступати, бо озброєнь не вистачало, і людей, і фортифікацій? Яка в нього мотивація далі воювати? Ось це і буде наслідком: деморалізація армії. Кому це вигідно? Ворогу».
Євген СПІРІН, журналіст, воїн евакуаційного підрозділу ЗСУ, про те, що найбільше запам’яталося:
«З картинок для мене най-най-найсильніша – це речі одного пораненого, які побачив у перші дні на фронті. Не знаю, живий він чи ні, бо серйозні травми були. От у людини примотана до каремата саперна лопатка, яку пробило уламками наскрізь. Каремат у крові. Рюкзак у крові. А одне відділення в ньому повністю зайнято дитячою іграшкою. Цей колись білий величезний заєць став червоним. Те, що боєць ходив із ним на бойові виходи, для мене якраз прояв того, що люди тримаються завдяки тому, що завжди є той, хто тебе любить, або ти когось любиш».
Джерело: www.volyn.com.ua
Новини рубріки
На Любешівщині встановили карантин через випадок сказу
01 лютого 2025 р. 23:07
У ДТП біля Луцька загинув 27-річний пасажир легковика. Ще двоє людей травмувалися
01 лютого 2025 р. 22:56
У селі біля Луцька чоловік вбив тещу
01 лютого 2025 р. 22:29