вологість:
тиск:
вітер:
Програма «Ветеранський спорт»: захисники та захисниці можуть отримати гроші на заняття спортом
1 квітня офіційно стартував другий етап прийому заявок на участь у програмі «Ветеранський спорт», яку реалізує Міністерство у справах ветеранів України спільно з Міністерством цифрової трансформації України.
Ця ініціатива надає можливість ветеранам та ветеранкам отримувати щоквартальну фінансову допомогу в розмірі 1 500 грн для відвідування спортивних залів, басейнів та інших закладів фізичної культури. Про це Спорт на Районі повідомила пресслужба Міністерства у справах ветеранів
«Ветеранський спорт – найкраще втілення вислову «спорт – це життя». Він не лише зміцнює фізичну форму та покращує психічний стан ветеранів, а й створює середовище для спілкування та підтримки. Ми бачимо, як змінюється їхній настрій, самопочуття, впевненість у собі – і це стосується як тих, хто просто відвідує спортзал, так і тих, хто бере участь у змаганнях. Запрошую всіх долучитися до наступних етапів наших змагань і відчути цю неймовірну силу та енергетику. Координація ветеранського спорту по всій країні – один із пріоритетів Мінветеранів. Сьогодні ветерани й ветеранки займаються найрізноманітнішими видами спорту: футболом, регбі, баскетболом – як на кріслах колісних, так і без них, адже ветеранський спорт – не завжди спорт адаптивний. Це поштовх для всіх ветеранів зробити крок уперед, вийти з дому і подбати про своє фізичне й ментальне здоров’я», – наголосила міністерка Наталія Калмикова .
У першому кварталі 2025 року цією можливістю скористалося близько 22 тисяч ветеранів та ветеранок.
«Ветеранський спорт» набирає обертів, залучаючи все більше Захисників і Захисниць до активного способу життя. Це не лише фізичне відновлення, а й загартованість, психологічне розвантаження та єднання у ветеранському ком’юніті. За перший квартал до програми долучилися 25 тисяч ветеранів й ветеранок, близько 22 тисяч уже скористалися фінансовою підтримкою для занять спортом. Наша мета – 100 тисяч учасників. Тож подавайте заявки через Дію та змінюйте своє життя на краще», – зазначив заступник Міністра у справах ветеранів України Руслан Приходько.
Підтримка на програму «Ветеранський спорт» – перша монетизована пільга для ветеранів та ветеранок, яка реалізується через Дію.
«Програма "Ветеранський спорт" стала однією з перших державних ініціатив, виплати за якою українці отримують на Дія.Картку. Рахунок для отримання виплат можна оформити в 7 банках, які доєдналися до ініціативи, зокрема Приватбанку, Монобанку, Sense bank, Акордбанку, Абанку, Банку кредит Дніпро, Глобус Банку. Завдяки цифровим рішенням, ветерани мають змогу оформлювати виплати швидко, без бюрократії та черг. Протягом першого кварталу близько 25 тисяч ветеранів та ветеранок отримали фінансову допомогу на спорт, а за перші пів дня цього кварталу вже 5 тисяч учасників програми подали заявки, щоб отримати виплати. Можливість оформлення виплат за програмою "Ветеранський спорт" у Дії – гарний приклад того, як технології можуть робити послуги для громадян доступнішими для тих, хто її потребує», – зазначив Андрій Гриценюк , заступник генерального директора ДІЯ.
Реєстрація на програму «Ветеранський спорт» триватиме з 1 по 20 квітня включно.
Як подати заявку:
- Увійти до застосунку Дія
- Перейти до розділу «Сервіси» та обрати послугу Ветеранський спорт
- Вибрати Дія.Картку для отримання виплат та надіслати заяву
- Після схвалення заявки кошти надходитимуть автоматично через три дні після оформлення заявки на Дія.Картку.
Зверніть увагу. Якщо Ви отримували кошти у першому кварталі та використали їх на заняття спортом, то заявку у другому кварталі подавати не потрібно, кошти надійдуть автоматично.
Вимоги до учасників програми:
- Наявність верифікованого РНОКПП (реєстраційного номера облікової картки платника податків)
- Вік від 18 років
- Статус учасника бойових дій (УБД) та/або особи з інвалідністю внаслідок війни (ОІВВ), внесений до Єдиного державного реєстру ветеранів війни (ЄДРВВ).
- Відкриття спеціального рахунку Дія.Картки у банку-учаснику програми
Використання коштів:
Фінансова допомога може бути використана у будь-якому спортивному закладі, що має код категорії продавця (МСС) 7941 «Фізична культура і спорт» або 7997 «Клуби — заміські клуби, членство (спортивний, відпочинок, спорт)». Це дозволяє ветеранам обирати серед широкого спектру спортивних закладів по всій країні.
Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України спільно з Міністерством цифрової трансформації України на виконання Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні.
З ініціативи першої леді України Олени Зеленської прийнята Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року.

Новини рубріки

З 1 квітня діють оновлені правила бронювання працівників: що змінилось
03 квітня 2025 р. 12:42

На Волині внаслідок аварії постраждала 23-річна дівчина
03 квітня 2025 р. 12:38

У Луцьку внаслідок ДТП постраждала 3-річна дитина
03 квітня 2025 р. 12:23