вологість:
тиск:
вітер:
Директорка ліцею з Ковеля вивчала успішні освітні європейські практики
Директор ліцею імені Олени Пчілки Олена Вальчук разом зі своїми колегами з правління Асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України” взяла участь у Генеральній Асамблеї ESHA в Дюссельдорфі.
Про це повідомляє Ковельська міська рада .
ESHA – Європейська Асоціація лідерів шкіл – є провідною мережею керівників європейських шкіл. Члени ESHA спілкуються, обмінюються, навчаються та прагнуть створити освітнє середовище, де панує рівність, різноманітність, повага до кожної людини та її прав, гарантуючи, що всі голоси будуть почуті та оцінені.
На Асамблеї обговорювали важливі питання та проєкти. Серед них – підготовка учнів для цифрової епохи. Зокрема, проєкт DRONE фокусується на боротьбі з дезінформацією та просуванні цифрової грамотності. Він повністю узгоджується з цілями Нової української школи (НУШ), трансформаційної реформи, спрямованої на модернізацію системи освіти України, та сприяє формуванню всебічно розвиненої особистості, готової відповідати вимогам сучасного суспільства та європейським освітнім стандартам. До слова, ліцей імені Олени Пчілки долучився до цього проєкту.
Ініціатива “SuperCyberKids” надає ігрову платформу для навчання кібербезпеці дітей віком 8-13 років. Така ініціатива допомагає створити безпечніше та відповідальне цифрове середовище для наших учнів.
Програма “BIO-STREAMS” спрямований на боротьбу зі зростаючою епідемією дитячого ожиріння в Європейському Союзі. Це викликає особливу тривогу, адже хвороба призводить до психологічних і психосоціальних наслідків і підвищує ризик інфекційних захворювань.
Проєкт “EduAId” – про штучний інтелект в освіті, який сприяє інтеграції штучного інтелекту (AI) у викладання та навчання. Він надає викладачам цифрові навички та інструменти ШІ для підвищення якості освіти.
Зрештою, сила штучного інтелекту полягає не лише в автоматизації чи аналітиці – вона полягає в його здатності об’єднувати людей, покращувати системи підтримки та розвивати стійкі шкільні спільноти. Він пропонує інноваційні рішення для покращення викладання, навчання та доступності, підтримує різних учнів, у тому числі з особливими потребами.
“ Сьогодні перед Україною постає безліч викликів, які необхідно подолати, адже освітній процес у нашій країні відбувається під звуки сирен або ж обстрілів. Ми розуміємо, що потрібно створювати умови для здобуття освіти в умовах війни та вимушеної міграції. І цілком очевидно, що в епоху швидких технологічних змін системи освіта повинна розвиватися, щоб залишатися ефективною та конкурентоспроможною. Безсумнівним є прагнення українців до європейської інтеграції, забезпечення важливих для нас загальнолюдських та європейських цінностей, то ж наше представництво у Європейській спільноті буде сприяти інтеграції освіти України в Європейський простір та розвитку міжнародної співпраці”, – зазначає Олена Іванівна.

Новини рубріки

Олія - як золото: які ціни на популярний товар у магазинах міста на Волині
21 травня 2025 р. 19:50

Завтра у Нововолинську попрощаються з загиблим Захисником Юрієм Сасагою
21 травня 2025 р. 19:40

Нововолинськ серед переможців конкурсу на розробку ТЕО з розподіленої генерації
21 травня 2025 р. 19:38