вологість:
тиск:
вітер:
Ковель став столицею шкільної легкої атлетики України
Упродовж трьох днів Ковель був у центрі уваги всієї спортивної України. Саме у нашому місті проходив фінальний етап проєкту «Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги» з легкої атлетики, яку заслужено називають королевою спорту.
Про це повідомляє Ковельська міська рада.
У Транскордонному центрі діалогу культур імені Гетьманів Ружинських зібралися найсильніші шкільні команди з різних куточків держави.
Серед учнів 3–4 класів перемогу вибороли легкоатлети з Дніпропетровської області. Срібними призерами стали представники Волині, бронзовими – школярі Житомирщини. Свої відзнаки вони отримали у понеділок.
А вчора відбулося підбиття підсумків змагань серед учнів 5–9 класів. Кубок переможців поїхав на Львівщину, друге місце здобули легкоатлети Житомирської області, третє – Івано-Франківської.
Фіналістів шкільної ліги привітали та провели церемонію нагородження заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету Ковельської міської ради Іван Чуліпа , заступник голови Волинської обласної ради Юрій Поліщук , керуючий справами Ковельської районної ради Степан Топольський , начальниця управління молоді та спорту Волинської ОДА Зіновія Лещенко та координатор проєкту «Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги» Олексій Сердюченко .
Та ці дні були наповнені не лише спортивною боротьбою. Гості мали можливість познайомитися з Ковелем і Волинню. Декому вдалось відвідати еко-парк «Аміла».
Юні спортсмени з Донецької області зізнавалися, що їм дуже сподобалось наше місто, а особливе враження справив сучасний стадіон. Підтримали їх у цьому і представники Київщини. На їх думку, змагатися на таких бігових доріжках – справжнє задоволення.
Особливо зворушливими були слова дітей та наставників із Краснокутська Харківської області. Їхнє селище розташоване неподалік від лінії фронту, тому повсякденне життя дітей супроводжується постійними повітряними тривогами, а навчання відбувається онлайн. У Ковелі вони змогли хоча б ненадовго відволіктися від воєнних реалій, відчути спокій та насолодитися атмосферою спортивного свята. А ще встигли побувати на Світязі.
«Для нас “Пліч-о-пліч” – це не лише про перемоги. Це про дружбу, єднання, нові знайомства. Ми їхали сюди не за високими результатами. Дуже раді, що маємо можливість бути тут», – поділилися учасники з Харківщини.
Тож Ковель став для сотень юних спортсменів місцем яскравих емоцій, чесної боротьби, нових друзів і теплих спогадів, які вони ще довго зберігатимуть у своєму серці.
Джерело: volynonline.com
Новини рубріки
До якої війни готувався Сталін у 1941 році, - волинський дослідник шукає відповідь
27 червня 2026 р. 19:10
Не сода і не оцет: ложка цієї спеції у воду назавжди позбавить троянди від попелиці
27 червня 2026 р. 18:58
ДНК-експертиза підтвердила загибель Героя з Волині Володимира Величка
27 червня 2026 р. 18:45