Ковель став столицею шкільної легкої атлетики України

04 червня 2026 р. 17:07

04 червня 2026 р. 17:07


Упродовж трьох днів Ковель був у центрі уваги всієї спортивної України. Саме у нашому місті проходив фінальний етап проєкту «Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги» з легкої атлетики, яку заслужено називають королевою спорту.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

У Транскордонному центрі діалогу культур імені Гетьманів Ружинських зібралися найсильніші шкільні команди з різних куточків держави.

Серед учнів 3–4 класів перемогу вибороли легкоатлети з Дніпропетровської області. Срібними призерами стали представники Волині, бронзовими – школярі Житомирщини. Свої відзнаки вони отримали у понеділок.

А вчора відбулося підбиття підсумків змагань серед учнів 5–9 класів. Кубок переможців поїхав на Львівщину, друге місце здобули легкоатлети Житомирської області, третє – Івано-Франківської.

Фіналістів шкільної ліги привітали та провели церемонію нагородження заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету Ковельської міської ради Іван Чуліпа , заступник голови Волинської обласної ради Юрій Поліщук , керуючий справами Ковельської районної ради Степан Топольський , начальниця управління молоді та спорту Волинської ОДА Зіновія Лещенко та координатор проєкту «Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги» Олексій Сердюченко .

Та ці дні були наповнені не лише спортивною боротьбою. Гості мали можливість познайомитися з Ковелем і Волинню. Декому вдалось відвідати еко-парк «Аміла».

Юні спортсмени з Донецької області зізнавалися, що їм дуже сподобалось наше місто, а особливе враження справив сучасний стадіон. Підтримали їх у цьому і представники Київщини. На їх думку, змагатися на таких бігових доріжках – справжнє задоволення.

Особливо зворушливими були слова дітей та наставників із Краснокутська Харківської області. Їхнє селище розташоване неподалік від лінії фронту, тому повсякденне життя дітей супроводжується постійними повітряними тривогами, а навчання відбувається онлайн. У Ковелі вони змогли хоча б ненадовго відволіктися від воєнних реалій, відчути спокій та насолодитися атмосферою спортивного свята. А ще встигли побувати на Світязі.

«Для нас “Пліч-о-пліч” – це не лише про перемоги. Це про дружбу, єднання, нові знайомства. Ми їхали сюди не за високими результатами. Дуже раді, що маємо можливість бути тут», – поділилися учасники з Харківщини.

Тож Ковель став для сотень юних спортсменів місцем яскравих емоцій, чесної боротьби, нових друзів і теплих спогадів, які вони ще довго зберігатимуть у своєму серці.

Ковель став столицею шкільної легкої атлетики України

купити квартиру Луцьку

Ковель став столицею шкільної легкої атлетики України

Джерело: volynonline.com

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua