На Волині авто злетіло у кювет і перекинулося: постраждали двоє чоловіків

22 червня 2026 р. 12:44

22 червня 2026 р. 12:44


У неділю, 21 червня, в селі Любохини на Волині сталася аварія. Водій авто не впорався з керуванням та злетів з дороги, автівка перекинулась.

Про це повідомляють Волинські новини з посиланням на очевидців, які і викликали на місце події швидку медичну допомогу.

Як розповіли у пресслужбі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», в аварії травмувалися двоє чоловіків.

У 20-річного чоловіка діагностували рвану рану волосяної частини голови. Після надання медичної допомоги він відмовився від госпіталізації.

У іншого чоловіка діагностували закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку. Його доставили у медичний заклад.

На Волині авто злетіло у кювет і перекинулося: постраждали двоє чоловіків

Джерело: vsn.in.ua