Підтвердили загибель воїна із Ківерцівської громади Миколи Войтюка

22 червня 2026 р. 13:01

22 червня 2026 р. 13:01


З глибоким сумом та невимовним болем у Ківерцівській громаді зустріли звістку про трагічну загибель земляка, мужнього захисника України, солдата Миколи Павловича Войтюка (23.01.1966 р.н.).

Про це повідомляють на сторінці Ківерцівської міськради у «Фейсбук» .

Микола Павлович був призваний на військову службу 21 червня 2024 року Луцьким РТЦК та СП Волинської області. Він став на захист Батьківщини як стрілець 3 відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти військової частини А7039. З 19 серпня 2024 року воїн вважався зниклим безвісти під час виконання бойового завдання з оборони та відсічі російської агресії в районі населеного пункту Нью-Йорк Бахмутського району Донецької області. Офіційне встановлення особи підтвердило найстрашніше — Герой загинув у бою за волю України.

«Довгий час родина жила в надії, але тепер громада у скорботі схиляє голови перед світлою пам’яттю працьовитої, доброї людини. Микола Павлович багато років будував житло для людей, працював оператором котельні в Сокиричівській школі міліції та техніком у Волинській філії Українського інституту експертизи сортів. Він був люблячим чоловіком, батьком та братом.

Висловлюємо найщиріші слова співчуття та підтримки дружині Оксані Василівні , доньці Наталії , сину Вадиму , сестрам Галині , Валентині , Тетяні та всім рідним і близьким покійного.

Розділяємо ваш невимовний біль та тугу. Низький уклін Герою за його жертовність та подвиг в ім’я миру на нашій землі.

Про час зустрічі Героя, детальний маршрут кортежу та чин поховання повідомимо згодом.

Вічна пам’ять і слава Герою Миколі Войтюку!», – йдеться у дописі.

Підтвердили загибель воїна із Ківерцівської громади Миколи Войтюка

купити квартиру Луцьку

Підтвердили загибель воїна із Ківерцівської громади Миколи Войтюка

Джерело: volynonline.com