Помстився після бійки: у селі на Волині чоловік підпалив чуже авто

22 червня 2026 р. 15:35

22 червня 2026 р. 15:35


Через особистий конфлікт житель Козлинич підпалив чужий Volkswagen Golf. Суд визнав його винним і дав 4 роки умовно.

Про це йдеться у вироку Маневицького районного суду від 15 червня.

Суд встановив, що наприкінці березня 2026 року в селі Козлиничі між двома чоловіками виник конфлікт, який переріс у бійку. Згодом один із них вирішив помститися потерпілому. Уночі він підготував пляшку із займистою сумішшю та кинув її у припаркований автомобіль Volkswagen Golf, який належав потерпілому. Унаслідок підпалу транспортний засіб зазнав значних пошкоджень разом із майном усередині.

Загальна сума завданих збитків становить понад 256 тис. грн. Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 194 КК України — умисне пошкодження майна шляхом підпалу, що є тяжким злочином.

У суді чоловік повністю визнав вину та розкаявся. Потерпілий заявив, що претензій до нього не має та просив суворо не карати.

Суд призначив обвинуваченому 4 роки позбавлення волі, але звільнив від відбування покарання з випробуванням. Встановлено іспитовий строк — 2 роки. Крім того, суд стягнув із засудженого майже 29 тис. грн судових витрат, пов’язаних із проведенням експертиз.

Помстився після бійки: у селі на Волині чоловік підпалив чуже авто

Джерело: vsn.in.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua