вологість:
тиск:
вітер:
Лісничого з Волині підозрюють у незаконній вирубці дерев на майже 2 мільйони гривень: деталі справи
На Волині колишнього лісничого підозрюють в організації незаконної вирубки понад 100 дерев , унаслідок чого державі завдано збитків на близько 1,9 млн гривень.
Про це повідомили у прокуратурі Волині.
Як зазначають у відомстві, за процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури Волинської обласної прокуратури колишньому лісничому Сокиричівського лісництва Ківерцівського надлісництва філії «Поліський лісовий офіс» ДП «Ліси України» повідомлено про підозру у незаконній порубці дерев та перевищенні службових повноважень, що причинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 246, ч. 3 ст. 365 КК України).
Слідством встановлено, що лісничий, достовірно знаючи про відсутність спеціального дозволу (лісорубного квитка), організував незаконну порубку понад 100 дерев на території ввіреного йому лісництва.
У кримінальному провадженні накладено арешт на незаконно зрубану деревину.
Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Досудове розслідування: ТУ ДБР у м. Львові за оперативного супроводу УСР у Волинській області ДСР Національної поліції України.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
- Незаконна вирубка дерев на Волині: збитки перевищили 1,3 мільйона гривень
- На Волині суд зобов’язав лісгосп відшкодувати 100 тисяч гривень збитків за вирубку дубів
- На Волині виявили незаконну порубку дерев на понад 220 тисяч гривень
Новини рубріки
У Луцьку на річці Стир врятували чоловіка, який почав тонути під час купання
22 червня 2026 р. 19:51
У Ковелі посеред білого дня зупинили п'яного водія
22 червня 2026 р. 19:28