Чоловіка без ознак життя знайшли на переїзді біля Володимира

23 червня 2026 р. 09:11

23 червня 2026 р. 09:11


У неділю 21 червня, на переїзді з міста Володимир у напрямку села Льотниче перехожі виявили чоловіка без ознак життя.

На місці події працювали медики та правоохоронці.

Як розповіли Волинським Новинам у пресслужбі ГУНП у Волинській області, до правоохоронних органів надходило повідомлення про такий факт.

Слідчо-оперативна група встановила, що це природня смерть. Слідів насильницької смерті не виявлено. Тіло направили в судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті.

У пресслужбі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» зазначили, що бригада екстреної медичної допомоги також виїжджала на виклик. По приїзду медики констатували у чоловіка біологічну смерть.

Чоловіка без ознак життя знайшли на переїзді біля Володимира

Джерело: slovopravdy.com.ua