вологість:
тиск:
вітер:
Дві випускниці волинського ліцею отримали 200 балів на НМТ з англійської мови
Випускниці ліцею імені Олександра Цинкаловського Мороз Вероніка та Герасимюк Дарина склали національний мультипредметний тест з англійської мови на максимальні 200 балів.
Про це повідомили у Володимирській міській раді.
Вероніка Мороз розповідає, що такого результату вдалося досягти завдяки системній підготовці протягом двох років. Ще з 10 класу вона працювала з пробними тестами, вивчала структуру НМТ та поступово готувалася до іспиту.
Учителька англійської мови Олена Головач зазначає, що високий результат учениці став закономірним підсумком її працьовитості, відповідального ставлення до навчання та наполегливості.
Ще одна випускниця ліцею Дарина Герасимюк також отримала максимальні 200 балів. За її словами, важливими складовими успіху стали регулярна підготовка, велика кількість виконаних тестів та впевненість у власних силах.
Учителька англійської мови Тетяна Савюк відзначає, що такий результат є наслідком систематичної праці учениці та її цілеспрямованості.
«Вітаємо випускниць із високими результатами та бажаємо їм успіхів у подальшому навчанні», - зазначають у дописі.
- Випускник з Волині, який набрав 797 із 800 балів на НМТ, уже визначився з майбутньою професією
- Випускник з Волині набрав 200 балів на НМТ з української літератури
- Випускниця сільського ліцею на Волині отримала 200 балів на НМТ з географії
Джерело: vsn.in.ua
Новини рубріки
Більшість дачників роблять це неправильно: як обрізати листя полуниці після врожаю
23 червня 2026 р. 17:22
У Луцьку муніципали просять опізнати вандалів
23 червня 2026 р. 17:14