У Луцьку на потреби військових уже спрямували понад 117 мільйонів гривень

23 червня 2026 р. 16:23

23 червня 2026 р. 16:23


У Луцькій міській раді прозвітували про стан виконання програми покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин та інших військових формувань. Станом на 19 червня на реалізацію заходів програми вже спрямували понад 117 мільйонів гривень.

Про це повідомили в понеділок, 22 червня , під час засідання бюджетної комісії Луцької міської ради.

Як повідомила начальниця відділу оборонно-мобілізаційної та режимно-секретної роботи Ніна Бенесько , на 2026 рік на виконання програми передбачили 269 мільйонів 895 тисяч 300 гривень. Станом на 19 червня профінансували 118 мільйонів 497 тисяч 448 гривень, а касові видатки склали 116 мільйонів 684 тисячі 289 гривень, у тому числі понад 1 мільйон гривень у межах бюджету участі.

Зокрема, субвенція з бюджету Луцької міської територіальної громади державному бюджету для потреб військових частин становила 42 мільйони 426 тисяч 300 гривень.

Також за цей період у громаді ухвалили 34 розпорядження міського голови про передачу матеріальних цінностей військовим частинам. Вартість переданого майна становила 8 мільйонів 989 тисяч 592 гривні.

Члени бюджетної комісії взяли звіт про виконання програми до відома.

У Луцьку на потреби військових уже спрямували понад 117 мільйонів гривень

У Луцьку на потреби військових уже спрямували понад 117 мільйонів гривень

Джерело: vsn.in.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua