Луцьк у скорботі: місто попрощалося з полеглими воїнами Дмитром Лавренчуком та Олександром Горбачем

23 червня 2026 р. 16:53

23 червня 2026 р. 16:53


У вівторок, 23 червня, в Луцьку попрощалися з двома Героями Дмитром Лавренчуком та Олександром Горбачем.

Чин похорону відбувся у кафедральному соборі Святої Трійці, повідомляють у міській раді.

Лавренчук Дмитро Миколайович, 1992 року народження, загинув 13 червня 2026 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Новогригорівка Павлоградського району Дніпропетровської області.

Горбач Олександр Олександрович, 1995 року народження, загинув 28 грудня 2025 року поблизу населеного пункту Садки Сумської області, мужньо виконавши свій військовий обов’язок в бою за Україну та її незалежність.

Луцьк у скорботі: місто попрощалося з полеглими воїнами Дмитром Лавренчуком та Олександром Горбачем

Провести Героїв в останню дорогу разом з рідними, друзями та небайдужими жителями громади прийшов  заступник міського голови Володимир Марценюк .

Поховали захисників у секторі військових поховань на міському кладовищі у селі Гаразджа.

Редакція ВСН висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблих воїнів! Вічна пам’ять Героям!

Луцьк у скорботі: місто попрощалося з полеглими воїнами Дмитром Лавренчуком та Олександром Горбачем

Луцьк у скорботі: місто попрощалося з полеглими воїнами Дмитром Лавренчуком та Олександром Горбачем

Джерело: vsn.in.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua