вологість:
тиск:
вітер:
Шість результатів по 200 балів: випускники луцького ліцею вразили успіхами на НМТ
Випускники Луцького ліцею №9 продемонстрували високі результати на національному мультипредметному тесті. Максимальні 200 балів з різних предметів отримали п'ятеро учнів, а загалом випускники здобули шість найвищих результатів.
Про це повідомили у навчальному закладі.
Людмила Кідиба отримала по 200 балів одразу з двох предметів — історії України та англійської мови. Максимальний результат з української мови продемонстрував Тарас Остапович.
Ще троє випускників — Богдан Омельчук, Назар Пасічник та Максим Расчупкін — склали математику на максимальні 200 балів.
У ліцеї зазначають, що такі досягнення стали результатом наполегливої праці учнів, їхньої цілеспрямованості та відповідального ставлення до навчання.
У навчальному закладі також висловили вдячність педагогам, які допомагали випускникам готуватися до тестування. Серед них — учителька історії Оксана Пастушок , учителька англійської мови Наталія Занюк , учителька української мови та літератури Валентина Зінгель , а також учителька математики Світлана Бондаренко.
У ліцеї наголошують, що пишаються успіхами своїх випускників та бажають їм нових звершень, вдалого вступу й реалізації найамбітніших планів.
- Випускник з Волині, який набрав 797 із 800 балів на НМТ, уже визначився з майбутньою професією
- Випускник з Волині набрав 200 балів на НМТ з української літератури
Джерело: vsn.in.ua
Новини рубріки
Біля Луцька мешканці вимагають зупинити роботу підприємства
24 червня 2026 р. 15:34
У Луцьку закликали будувати відносини з Польщею на взаємній повазі
24 червня 2026 р. 15:06