Шість результатів по 200 балів: випускники луцького ліцею вразили успіхами на НМТ

24 червня 2026 р. 09:47

24 червня 2026 р. 09:47


Випускники Луцького ліцею №9 продемонстрували високі результати на національному мультипредметному тесті. Максимальні 200 балів з різних предметів отримали п'ятеро учнів, а загалом випускники здобули шість найвищих результатів.

Про це повідомили у навчальному закладі.

Людмила Кідиба отримала по 200 балів одразу з двох предметів — історії України та англійської мови. Максимальний результат з української мови продемонстрував Тарас Остапович.

Ще троє випускників — Богдан Омельчук, Назар Пасічник та Максим Расчупкін — склали математику на максимальні 200 балів.

У ліцеї зазначають, що такі досягнення стали результатом наполегливої праці учнів, їхньої цілеспрямованості та відповідального ставлення до навчання.

У навчальному закладі також висловили вдячність педагогам, які допомагали випускникам готуватися до тестування. Серед них — учителька історії Оксана Пастушок , учителька англійської мови Наталія Занюк , учителька української мови та літератури Валентина Зінгель , а також учителька математики Світлана Бондаренко.

У ліцеї наголошують, що пишаються успіхами своїх випускників та бажають їм нових звершень, вдалого вступу й реалізації найамбітніших планів.

Шість результатів по 200 балів: випускники луцького ліцею вразили успіхами на НМТ

Джерело: vsn.in.ua