У Луцьку чиновника міськради підозрюють у розтраті понад 2,3 мільйона гривень

24 червня 2026 р. 10:45

24 червня 2026 р. 10:45


Начальника одного з управлінь Луцької міської ради підозрюють у розтраті понад 2,3 мільйона гривень бюджетних коштів.

За даними слідства, він разом із представником підрядної організації, яка займалася реставрацією кінотеатру в Луцьку та його переобладнанням під багатофункціональний простір для бізнесу, уклав договір і додаткову угоду із завищеною вартістю будівельних матеріалів та обладнання. Про це повідомляє прокуратура Волині.

Через це громада переплатила за виконані роботи понад 2,3 млн грн.

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

У Луцьку чиновника міськради підозрюють у розтраті понад 2,3 мільйона гривень

Джерело: vsn.in.ua