Водію стало погано: у Луцьку автівка вʼїхала у стовп

24 червня 2026 р. 11:14

24 червня 2026 р. 11:14


У Луцьку на вулиці Карпенка-Карого сталася дорожньо-транспортна пригода.

Аварія трапилася у вівторок, 23 червня, пишуть Волинські новини .

Як розповіли очевидці, водій Volkswagen не впорався з керуванням та вʼїхав у стовп.

На місці ДТП працювали поліцейські та медики.

У пресслужбі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» повідомили, що медики на місці ДТП надавали допомогу водію транспортного засобу.

Попередньо, чоловікові стало зле за кермом. У нього медики діагностували забої.

Водія доправили у лікарню.

Водію стало погано: у Луцьку автівка вʼїхала у стовп

Джерело: vsn.in.ua