вологість:
тиск:
вітер:
Водію стало погано: у Луцьку автівка вʼїхала у стовп
У Луцьку на вулиці Карпенка-Карого сталася дорожньо-транспортна пригода.
Аварія трапилася у вівторок, 23 червня, пишуть Волинські новини .
Як розповіли очевидці, водій Volkswagen не впорався з керуванням та вʼїхав у стовп.
На місці ДТП працювали поліцейські та медики.
У пресслужбі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» повідомили, що медики на місці ДТП надавали допомогу водію транспортного засобу.
Попередньо, чоловікові стало зле за кермом. У нього медики діагностували забої.
Водія доправили у лікарню.
- На Волині внаслідок ДТП загинула 27-річна водійка легковика
- Повідомили про стан матері і дитини , яких у Луцьку на переході збило авто
Джерело: vsn.in.ua
Новини рубріки
Луцьке підприємство електротранспорту створить кадровий резерв зі студентів
24 червня 2026 р. 12:12
У Горохові відкрили «Стежку здоров’я»
24 червня 2026 р. 12:10
Експертиза підтвердила загибель Героя із Мар'янівської громади Сергія Полянського
24 червня 2026 р. 11:40