вологість:
тиск:
вітер:
Екслісничого на Волині підозрюють у незаконній вирубці дерев на майже два мільйони гривень
Правоохоронці повідомили про підозру колишньому лісничому філії «Поліський лісовий офіс» держпідприємства «Ліси України» у незаконній вирубці дерев. Збитки оцінюють у майже два мільйони гривень.
Про це повідомила Волинська обласна прокуратура 22 червня 2026 року.
Правоохоронці з’ясували, що лісничий, достовірно знаючи про відсутність спеціального дозволу (лісорубного квитка), організував незаконну порубку понад 100 дерев на території ввіреного йому Сокиричівського лісництва. Воно належить до Ківерцівського надлісництва філії «Поліський лісовий офіс» ДП «Ліси України».
За підрахунками, такими діями заподіяно державі збитків на суму 1,9 млн гривень. На незаконно зрубану деревину накладено арешт.
За процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури Волинської обласної прокуратури колишньому лісничому Сокиричівського лісництва повідомлено про підозру у незаконній порубці дерев та перевищенні службових повноважень, що причинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 246, ч. 3 ст. 365 КК України).
Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Раніше «Сила правди» писала, що волинські лісівники готові заплатити майже 42 мільйони гривень полтавській фірмі за охорону .
Джерело: sylapravdy.com
Новини рубріки
Волинські поліцейські взяли участь у міжнародній навчальній програмі в Естонії
24 червня 2026 р. 15:05
Новий старт після втрати дому: як переселенка з Харкова побудувала кар'єру у Ковелі
24 червня 2026 р. 14:37
У центрі Луцька ремонтуватимуть каналізацію
24 червня 2026 р. 14:35