На Волині дід розвів багаття на подвір'ї, а загорілася будівля

24 червня 2026 р. 13:10

24 червня 2026 р. 13:10


Учора в с. Бодячів Ківерцівської громади звичайне багаття, яке розвів на подвір'ї 72-річний місцевий мешканець, перекинулося на господарську споруду.

Про це інформує ДСНС Волині, - пише ВолиньUA .

Повідомлення про пожежу надійшло на лінію 101 22 червня о 16:15. О 16:43 рятувальники з Ківерець і Луцька, які прибули за викликом, ліквідували займання. Вигоріло 0,1 га сухої трави. Полум’я пошкодило покрівлю й стіну на незначній площі, завдяки рятувальникам вдалося запобігти знищенню будівлі вогнем.

На громадянина складено адмінпротокол за порушення правил пожежної безпеки (ст. 175 КУпАП).

Через суху погоду ризик миттєвого поширення вогню зараз надзвичайно високий! Будьте максимально обережними, не паліть суху траву.

На Волині дід розвів багаття на подвір'ї, а загорілася будівля

На Волині дід розвів багаття на подвір'ї, а загорілася будівля

Джерело: volynua.com