На Волині ексдиректорці дорожнього держпідприємства оголосили підозру у розтраті понад 2 млн грн

24 червня 2026 р. 13:10

24 червня 2026 р. 13:10


Колишній директорці ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» повідомили про підозру у розтраті понад 2 млн грн бюджетних коштів.

Про це повідомили у пресслужбі обласної прокуратури.

Встановлено, що чиновниця уклала договір із приватним підприємством про виконання за завищеними цінами робіт із розроблення документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості в межах смуг відведення автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Волинської області.

Таким чином було розтрачено понад 2 млн гривень бюджетних коштів.

Суд обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

На Волині ексдиректорці дорожнього держпідприємства оголосили підозру у розтраті понад 2 млн грн

Джерело: vsn.in.ua