На Волині в ДТП травмувалися троє підлітків

24 червня 2026 р. 13:10

24 червня 2026 р. 13:10


У вівторок, 23 червня на Волині в ДТП травмувалися троє підлітків на мотоциклах.

У місті Горохів водійка мотоцикла не впоралася з керуванням та злетіла з дороги. Вона та ще одна пасажирка отримали тілесні ушкодження. Про це пишуть Волинські новини.

Як розповіли у пресслужбі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», медики на місці ДТП надавали допомогу двом неповнолітнім дівчатам. У них діагностували забої. Постраждалих доправили у медичний заклад.

Медики зазначили, що минулої доби мали виїзд у село Полиці Камінь-Каширського району. Там неповнолітній хлопець не впорався з керуванням мотоциклом та впав.

Медики попередньо діагностували у нього закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку.

Хлопця доправили в Камінь-Каширську центральну районну лікарню.

Фото ілюстративне

На Волині в ДТП травмувалися троє підлітків

Джерело: vsn.in.ua