вологість:
тиск:
вітер:
На Волині в ДТП травмувалися троє підлітків
У вівторок, 23 червня на Волині в ДТП травмувалися троє підлітків на мотоциклах.
У місті Горохів водійка мотоцикла не впоралася з керуванням та злетіла з дороги. Вона та ще одна пасажирка отримали тілесні ушкодження. Про це пишуть Волинські новини.
Як розповіли у пресслужбі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», медики на місці ДТП надавали допомогу двом неповнолітнім дівчатам. У них діагностували забої. Постраждалих доправили у медичний заклад.
Медики зазначили, що минулої доби мали виїзд у село Полиці Камінь-Каширського району. Там неповнолітній хлопець не впорався з керуванням мотоциклом та впав.
Медики попередньо діагностували у нього закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку.
Хлопця доправили в Камінь-Каширську центральну районну лікарню.
Фото ілюстративне
- На Волині внаслідок ДТП загинула 27-річна водійка легковика
- Повідомили про стан матері і дитини, яких у Луцьку на переході збило авто
Джерело: vsn.in.ua
Новини рубріки
Конгрес США схвалив резолюцію щодо воєнних повноважень президента на тлі конфлікту з Іраном
24 червня 2026 р. 14:04
Учениця луцького ліцею склала НМТ з англійської мови на 200 балів
24 червня 2026 р. 13:40
Чиновника Луцькради підозрюють у розтраті більше двох мільйонів бюджетних коштів
24 червня 2026 р. 13:37