Понад два мільйони гривень збитків: на Волині слідчі повідомили про підозру колишній директорці підприємства

24 червня 2026 р. 17:59

24 червня 2026 р. 17:59


Слідчі ГУНП у Волинській області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань у Волинській області та процесуального керівництва прокуратури повідомили про підозру колишній директорці ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» у привласненні та розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Волинської області.

Слідство зʼясувало, що посадовиця уклала договір із товариством з обмеженою відповідальністю на розроблення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок у смугах відведення автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території декількох районів Волинської області.

Як виявилося, вартість робіт за договором суттєво перевищувала ринкову. Унаслідок – завдано збитків державному підприємству на суму понад 2 млн 140 тис гривень, що є особливо великим розміром.

Досудове розслідування, розпочате за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, триває.

купити квартиру Луцьку

Понад два мільйони гривень збитків: на Волині слідчі повідомили про підозру колишній директорці підприємства

Джерело: volynonline.com

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua