вологість:
тиск:
вітер:
Небезпека на дорозі: з початку року на Волині виявили майже 2 тисячі п'яних водіїв
Попри заборону, великі штрафи та позбавлення права керування, дехто все одно ризикує — і сідає за кермо напідпитку.
Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Волинської області, - інформує ВолиньUA .
Лише з початку цього року поліцейські Волині виявили та задокументували 1995 водіїв , які керували у стані спʼяніння.
На кожного з них інспектори склали адміністративні матеріали за ст. 130 (Керування у стані спʼяніння) КУпАП.
У поліції нагадують про відповідальність:
- ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом особою в стані сп'яніння або відмова від проходження огляду на стан сп'яніння) КУпАП — штраф 17 000 гривень із позбавленням права керування на 1 рік;
- ч. 2 ст. 130 (Повторне протягом року керування у стані сп’яніння) КУпАП — штраф 34 000 гривень із позбавленням права керування на 3 роки з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або адмінарешт на 10 діб з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого;
- ч. 3 ст. 130 (Третє та наступні протягом року керування у стані сп’яніння) КУпАП — 51 000 гривень із позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу або адмінарешт на 15 діб із позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу.
Керуйте відповідально та дотримуйтесь ПДР, оскільки наслідки ваших необдуманих вчинків, можуть вартувати чийогось життя
Джерело: volynua.com
Новини рубріки
Конституцію України вперше повністю переклали жестовою мовою
25 червня 2026 р. 11:37
У Луцьку пропонували зробити кращі умови бізнесу, але мерія не підтримала
25 червня 2026 р. 11:36
У Луцьку підпалили Господарський суд та відділення банку: винних шукають
25 червня 2026 р. 11:33