вологість:
тиск:
вітер:
Трьох посадовців підозрюють у розкраданні близько трьох мільйонів гривень при ліквідації шахти на Волині
Правоохоронці підозрюють колишніх посадовців Західної дирекції з ліквідації шахт держпідприємства «ОК «Укрвуглереструктуризація» та директора приватного підприємства у розтраті майже трьох мільйонів гривень бюджетних коштів. За версією поліції, цю суму сплатили за фіктивну роботу.
Про це повідомила Волинська обласна прокуратура 24 червня 2026 року.
Правоохоронці встановили, що колишні директор та головний інженер Відокремленого підрозділу «Західна дирекція з ліквідації шахт» ДП «ОК «Укрвуглереструктуризація», а також директор приватного підприємства реалізували незаконну оборудку й цим завдали державі збитків на понад 2,7 мільйона гривень.
Держпосадовці під час ліквідації держпідприємства «Шахта № 1 «Нововолинська» підписали акти підрядника про оплату роботи, якої не було.
«На підставі цих актів підприємство переплатило підряднику понад 2,7 млн гривень за роботи із перевезення ґрунту, які не виконувалися, – інформує прокуратура.
Дії підозрюваних кваліфіковані за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (Привласнення, розтрата майна) та ч. 2 ст. 366 ККУ (Службове підроблення).
Вирішується питання про обрання посадовцям запобіжних заходів.
Раніше «Сила правди» писала, як ексдиректора волинської шахти покарали за невиконання рішень суду .
Джерело: sylapravdy.com
Новини рубріки
Конституцію України вперше повністю переклали жестовою мовою
25 червня 2026 р. 11:37
У Луцьку пропонували зробити кращі умови бізнесу, але мерія не підтримала
25 червня 2026 р. 11:36
У Луцьку підпалили Господарський суд та відділення банку: винних шукають
25 червня 2026 р. 11:33