У Рожищі в ставку втопився підліток

25 червня 2026 р. 11:02

25 червня 2026 р. 11:02


Учора, 24 червня, о 15:42 до Служби порятунку надійшло повідомлення про людину, яка тоне у ставку в місті Рожище, і вже за лічені хвилини рятувальники були на місці події.

Про це повідомляють на сторінці рятувальників у “Фейсбук”.

На цей момент очевидці дістали з води 15-річного хлопця і медики на березі проводили реанімаційні заходи. На жаль, врятувати підлітка не вдалося.

“Ця трагедія вкотре нагадує: вода не пробачає необережності. Закликаємо батьків до посиленого контролю за тим, де перебувають їхні діти. Рекомендуємо обирати для відпочинку на воді лише облаштовані пляжі, де чергують рятувальники та є можливість оперативно надати допомогу”, – йдеться у дописі.

купити квартиру Луцьку

У Рожищі в ставку втопився підліток

Джерело: volynonline.com

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua