Двоє учнів Маневицького ліцею отримали 200 балів з математики на НМТ

25 червня 2026 р. 11:04

25 червня 2026 р. 11:04


Учні Маневицького ліцею №2 Маневицької селищної ради Волинської області отримали по 200 балів з математики на Національному мультипредметному тесті.

Максимальний результат показали двоє випускників — Андрій Сачковський та Андрій Остапчук.

У закладі зазначають, що це результат наполегливої праці, цілеспрямованості та підготовки разом із педагогами і батьками.

Також відзначили роботу вчителів математики Ольги Федосіївни Наумчук та Світлани Василівни Панько , які допомогли учням досягти такого результату.

Двоє учнів Маневицького ліцею отримали 200 балів з математики на НМТ

Джерело: vsn.in.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua