вологість:
тиск:
вітер:
Делегація з Луцька відвідала партнерське місто Білосток у Польщі
Протягом 19-21 червня 2026 року в партнерському місті Білосток відбувалося відзначення Днів міста. На запрошення президента міста Білосток Тадеуша Трусколяського участь в офіційних заходах у межах цієї події взяла делегація Луцької міської ради.
Про це повідомляють на сайті Луцькради .
До складу делегації увійшли Ірина Богдан , заступник начальника управління персоналу, начальник відділу кадрової роботи, Анастасія Клушина , начальник відділу міжнародних зв’язків управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності, Олександр Михалусь , директор КП «Парки та сквери м. Луцька».
До Білостока приїхали також представники міст-побратимів із Латвії, Німеччини, Сенегалу, Молдови та Мальти. Для делегацій було організовано ознайомчі візити до Культурного центру «Śródmieście» – муніципального культурного закладу, який проводить культурні та освітні заходи для місцевих жителів, а також підтримує дітей із України, та до Палацу Браницьких – відновленої пам’ятки архітектури, яка є одним із символів Білостока й важливим осередком культурної спадщини регіону.
У межах візиту Луцька делегація також зустрілася із представниками Адміністрації Білостока, зокрема із заступником президента міста Мареком Масальським і директором Бюро кризового управління Анджеєм Сітком . Після початку повномасштабного вторгнення польське місто-побратим надавало гуманітарну допомогу Луцькій громаді, а цього року на одній із сесій міської ради Білостока прийняли рішення передати дизельний генератор для гуманітарних потреб Луцька. Під час зустрічі обговорювали процедури документального оформлення та доставлення генератора до Луцької громади.
Завершальним етапом перебування в Білостоці став офіційний прийом у президента міста за участі всіх делегацій партнерських міст, представників Адміністрації міста Білосток, воєводи Підляського воєводства, депутатського корпусу. Делегації звернулися до присутніх із вітальним словом, а також обговорили напрями розвитку подальшої співпраці з містом Білосток. Наприкінці заходу всі учасники прийому взяли участь у церемонії відзначення Почесних громадян міста Білосток.
Довідково: Угоду про співробітництво між містами Луцьк і Білосток уклали 22 червня 2013 року.
Після початку повномасштабного вторгнення Білосток надавав гуманітарну допомогу для потреб Луцької громади (13 тонн вантажу).
Спільно з містом Білосток триває реалізація проєкту міжнародної технічної допомоги в межах програми Interreg NEXT Польща – Україна 2021-2027 «Безпечна каналізація задля здорового довкілля: транскордонні рішення Луцька та Білостока» (Головний партнер – КП «Луцькводоканал»).
Джерело: volynonline.com
Новини рубріки
На Волині виявили масштабну незаконну вирубку: збитки сягають 20 мільйонів гривень
25 червня 2026 р. 15:29
НМТ-2026 уже позаду: які висновки варто зробити майбутнім дев’ятикласникам НУШ
25 червня 2026 р. 15:29